brygadzista/majster robót brukarskich

Dodaj do ulubionych
Kontakt 857118909
Dodane 2024-04-16 09:37:52

Opis

Miejsce pracy: 16-100 Sokółka, ul. Torowa 12, teren działalności: powiat sokólski.

Wymagania minimalne: doświadczenie min. 1 rok na stanowisku pracy jako brygadzista w zakresie robót brukarskich, sumienność i zaangażowanie, dobra organizacja i chęci do pracy, prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków: Organizacja pracy przy robotach ziemnych, brukarskich, koordynacja pracy i sprzętu, bezpośredni nadzór nad brygadą brukarską.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę: o pracę;

pracę przy projektach w formule ,,zaprojektuj i wybuduj"

różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są do zgłaszanie się: osobiście w siedzibie firmy lub telefonicznie poprzez numer telefonu 85 711 89 09 lub przesłanie CV na adres e-mail: biuro@pzd.sokolka.com

Informacje dodatkowe

Email biuro@ppdb.sokolka.com
Telefon 857118909

Lokalizacja

Sokółka

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12314
Wyświetlony: 82
Wygasa: 2024-06-15 07:37:52