Pracownik produkcji, ślusarz, monter (Podkamionka)

Dodaj do ulubionych
Kontakt kd@ecobalers.com
Dodane 2024-01-15 11:22:26

Opis

ESPIR TECH producent urządzeń do zmniejszania objętości odpadów "ecobalers" zatrudni pracowników na produkcję.

Zakres obowiązków

- przygotowanie powierzchni do spawania

- prace ślusarskie i obróbka mechaniczna (szlifowanie, trasowanie, wiercenie, gwintowanie, montaż)

- wykonywanie testów jakościowych i uzupełnianie dokumentacji

- wypełnianie raportów wymaganych w procesie produkcyjnym

- systematyczna konserwacja narzędzi oraz stanowiska pracy

- utrzymywanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy i w jego okolicy

- zapewnienie realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem

Wymagania

 - wykształcenie min. zawodowe o profilu ślusarz, monter, mechanik,

- warunek konieczny umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznych

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- sumienność, dokładność, dyspozycyjność, uczciwość

- mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

- zaangażowanie.

Oferujemy

Zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Możliwość rozwoju i szkolenia.

Jasne warunki zatrudnienia i awansu.

Praca w nowoczesnym zakładzie.

Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne.

Pracę w systemie jednozmianowym

Fundusz socjalny

Dużą stabilność zatrudnienia

Maila z CV proszę wysłać na adres kd@ecobalers.com

Informacje dodatkowe

Email kd@ecobalers.com
Telefon ---

Lokalizacja

Sokółka
Podkamionka 1A

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12208
Wyświetlony: 532
Wygasa: 2024-05-14 10:22:26