Wiadomości

 

 

Zderzenie aut przy moście. Dwa wypadki dziś rano [FOTO]

(iSokolka.eu)Do najpoważniejszego zdarzenia doszło dziś około godziny 6 w pobliżu mostu w Straży, na krajowej "dziewiętnastce". O zdarzeniu tym poinformował nas Czytelnik.

Od strony Białegostoku jechał dostawczy samochód na łomżyńskich "blachach". Tuż za mostem samochód ten zderzył się z oplem vectrą, którym podróżowały dwie osoby. W oplu wystrzeliły poduszki, z "dostawczaka" wypadły bułki, które były tym pojazdem przewożone.

Trzy poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej: z JRG Sokółka, OSP Rozedranka Stara, JRG Białystok oraz OSP Czarna Białostocka. Droga krajowa była przez kilkadziesiąt minut zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo. Teraz kierowcy mogą tamtędy podróżować bez utrudnień.

O godzinie 6.24 w miejscowości Szaciłówka w gminie Korycin samochód osobowy marki Opel Vectra zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowała jedna osoba, która po opatrzeniu został przewieziona do domu.

Przyczyny obu wypadków ustala sokólska policja.

Aktualizacja, godzina 19.18: Jak informuje podlaska policja na swojej stronie internetowej (podlaska.policja.gov.pl), 22-letni kierowca forda jadąc w kierunku Sokółki z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka vectrą. W wyniku zderzenia 44-letni kierowca opla z obrażeniami głowy oraz jego 21-letni pasażer z obrażeniami brzucha zostali przewiezieni do szpitala.

(is)

Wypadek w Straży. Zdjęcia:

Do wypadku doszło przed mostem na Sokołdzie:


Dawna Sokólszczyzna

  • Na Białostockiej

Szybkie newsy

Sonda

Czy płacisz abonament RTV?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.