Unibep zatrudni LABORANTA w Drahlach

Dodaj do ulubionych
Kontakt https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=4197277&cfg=6b924bc855564a9c872b0c337f308b38&fromSkk=1709625169366&ejoId=206130&ejorId=143876&comId=20003713
Dodane 2024-03-05 09:28:42

Opis

Ze względu na rozwój inwestycji drogowych w regionie, jako Oddział Infrastruktury Unibep SA poszukuje kandydatów do pracy w miejscowości Drahle na stanowisko Laborant.

Obowiązki:

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami,
  • prowadzenie powierzonych zadań, pomiarów oraz oznaczeń laboratoryjnych i terenowych, głównie w zakresie badań gruntów i kruszyw oraz mieszanek betonowych,
  • badanie cech mieszanek mineralno-asfaltowych oraz wykonanych z niej nawierzchni,
  • prowadzenie dokumentacji z badań i pomiarów laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i normami oraz interpretacji wyników przeprowadzonych badań,
  • projektowanie recept laboratoryjnych.

 Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i mobilność (umiejętność poruszania się z przyczepką będzie dodatkowym atutem),
  • dyspozycyjność (równoważny system czasu pracy),
  • dokładność i staranność wykonywanych badań,
  • znajomość obsługi MS Word i MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • wykształcenie wyższe na kierunku budowlanym – mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

 Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym, notowanej na GPW,
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży drogowo-budowlanej,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta FitSport, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

 Zapraszamy kandydatów do wysłania CV poprzez link: Laborant, Grupa Unibep , Łomża, Drahle (pow. sokólski) (erecruiter.pl)

Informacje dodatkowe

Telefon ---

Lokalizacja

Sokółka
Drahle

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12266
Wyświetlony: 313
Wygasa: 2024-05-04 08:28:42